32 (0) 15 430028


registreer en betaal minder

| voordeelaanbiedingen | sneeuwvakanties | zonvakanties | autovakanties | cruises | busreizencitytrips |
| fly & drive  | chartervluchten lijnvluchten autohuur  | rondreizen | reisverzekeringen | brochures | wandelen | fietsen | touroperators | offerte | sportief reizen | reisbeoordelingen | Thema- en Speciale reizen | LUXE & KWALITEIT


 
>  Wandelen >  Groepen >  Duitsland > Sauerland

Duitsland

Sauerland : een oase van rust

Deze reis wordt niet meer aangeboden

Niet zo ver van ons, in Nordrhein-Westfalen, ligt het Sauerland, of het "land van de duizend bergen". Het is vooral bij langlaufers gekend, maar in het wandelseizoen is dit gebied een oase van rust. Uitgestrekte bossen, doorkruist met vele kabbelende beekjes, kunstige vakwerkhuizen in de kleine dorpjes, een ozon-zwangere lucht... dit alles vind je terug in het Sauerland. De herinneringen uit het Rothaargebergte zijn samengesteld uit aroma's zuivere lucht en mooie diepe kleurenpaletten, met de Hohe Bracht (584 m) als een (hoog)waardig middelpunt.

Reisroute Detail

DAG 1 Ontvangst en installatie

DAG 2 Tocht door het "Rothaargebirge"

DAG 3 Tocht naar de "Hohe Bracht"

DAG 4 Tocht vanuit het verblijf in de omgeving van Ahe

Deelnemers: min. 12 - max. 20

Bagage: met dagrugzak
Begeleiding: Vic Laenen, initiator bergwandelen Bloso, kenner van de streek.
Vervoer: Eigen wagen, kostendelend meerijden ev. mogelijk via Te Voet
aantal dagen: 4, 3 stapdagen
logies en comfort: 4. afgelegen en aangenaam pension. We verblijven er in volpension (ontbijt, picknick, warm avondmaal) op 2-persoonskamers.
niveau: A1, zeer heuvelend terrein. Tochten met dagrugzak.
Situering: Natuurpark Rothaargebirge, In Nordrhein-Westfalen
Afspraakplaats: Oberhundem.