32 (0) 3 866 49 66


registreer en betaal minder

| voordeelaanbiedingen | sneeuwvakanties | zonvakanties | autovakanties | cruises | busreizencitytrips |
| fly & drive  | chartervluchten lijnvluchten autohuur  | rondreizen | reisverzekeringen | brochures | wandelen | fietsen | touroperators | offerte | sportief reizen | reisbeoordelingen | Thema- en Speciale reizen | LUXE & KWALITEIT


 
>  Zonvakanties >  Jordanië >  Dode Zee > Kempinski Hotel Ishtar *****



Pegase Alles naar wens vakanties - Luxevakanties
Jordanië - Dode Zee

Kempinski Hotel Ishtar *****

De Kempinski-hotels tonen zich almaar spraakmakender als het op vernieuwende, ongelimiteerd luxueuze tophotels aankomt, en daar is het grootste hotel van Jordanië het beste bewijs van. Maak u klaar voor een Wow-ervaring!

 

De Hangende Tuinen van Babylon vormden de grote inspiratiebron voor dit resort, dat in niveaus van uitbundig groen afloopt naar zee en de oude Babylonische paleisarchitectuur combineert met eigentijds design. Het is één groot feest voor de zintuigen: het langgerekte verzonken zwembad omzoomd met palmbomen, de grote loungeterrassen, de eersteklas kamers, de azuurblauwe infinity pools. Jasmijngeuren wedijveren met de kleurenpracht van rode en witte bougainvillea, met op de achtergrond een waanzinnig uitzicht op het oudste en grootste kuuroord ter wereld: de Dode Zee. Maar het absolute hoogtepunt is de Anantara Spa, de grootste van het Midden-Oosten met een uitgepuurde Zen-architectuur. Thaise therapeutes trakteren u op een behandeling met Dode Zee-producten, waarna u buiten door een bad waadt dat omringd is met geurige citroenbomen.

 

Ligging: 

• aan de Dode Zee, direct aan een privéstrand van het hotel

• 55 km van Amman

• 230 km van de luchthaven van Aqaba

 

Faciliteiten:

• 345 kamers waarvan 201 kamers in het hoofdgebouw, 117 kamers in de Beach Villas en 27 kamers in het wellness centrum

• draadloos internet (gratis)

• bioscoop, winkeltje, tuin met lagunes en watervalletjes

• 9 openluchtzwembaden (zoet water, waarvan 2 verwarmd volgens de weersomstandigheden)

• Anantara Spa (10.000 m2) met o.a. jacuzzi, hammam, stoombad, Watsu baden, lokale zout- en modderbehandelingen, schoonheidsbehandelingen

• gratis: ligstoelen, parasols en handdoeken aan het zwembad

 

 

Restaurants en bars:

• ontbijtbuffet, diner in buffetvorm of à la carte

• 4 restaurants: The Obelisk Restaurant (lokale en internationale keuken met live cooking), Ashur Pizza & Grill (mediterraanse keuken), Akkad Pool Grill (salades, soep, gegrild vlees en zeevruchten), The Codes (Thaise keuken en sushi)

• 4 bars: Sumerian Bar, Sunset Terrace (met waterpijpen), Kish Bar (lounge bar), Isin Lobby Bar (sushi)

• roomservice (24 u./24)

 

Sport en ontspanning: 

• gratis: beachvolley, fitness met cardio en gewichten

• te betalen: tennis en behandelingen in de Anantara Spa

 

Kinderen

• afzonderlijk kinderzwembad

• Kid’s club (van 7 tot 12 jaar, van 0 tot 6 jaar onder begeleiding van een volwassene, van 10 u. tot 22 u.)

• speeltuin

• gratis: babybedjes

• kinderstoelen in het restaurant

• babysitterservice (op aanvraag, te betalen)

 

Logies:

• 1A, 2A: superiorkamers in het hoofdgebouw met bad, douche, haardroger, badmantel, individuele airconditioning, satelliet-tv, telefoon, gratis internetaansluiting, gratis safe, koffiezetapparaat, gratis minibar, tegels, balkon of terras met zicht op de Dode Zee

• 2B: superiorkamers in een Beach Villa met terras en zicht op de Dode Zee


Service
• kredietkaarten: American Express, Eurocard/Mastercard, Visa Card


25318

 

Prijzen zomer 2012


          

 
 

 

Internet partners :  Dream Holidays


 

          • Combi : Van de Rode en de Dode Zee
          • Combinatie Dode Zee - Aqaba
          • Hotel Mövenpick Resort Dead Sea *****
          • Jordan Valley Marriott Resort *****
          • Kempinski Hotel Ishtar *****