|

Transeurope City Trip hotels Portugal - Lissabon
Hotel Mercure Jose Malhoa ****

Ligging Hotel Mercure Jose Malhoa is sfeervol gelegen op 500 m van de Zoo, op 50 m van een shoppingcenter en op 800 m van de Stichting Gulbenkian. Het hotel kijkt uit op een belangrijk monument in Lissabon, de indrukwekkende Aqueduto (aquaduct) das Aguas Livres. Het plein Praça de Espanha ligt vlakbij.
Metro Praça de Espanha. Bushalte op 500 m.
Faciliteiten de algemene delen zijn smaakvol en origineel gedecoreerd in een vlotte, hedendaagse stijl. Ze bestaan uit een ruime lobby waar de receptie is ondergebracht, een sympathieke bar @rtes en het restaurant @telier. Voor het ontbijt wacht u een lekker buffet. Roomservice van 7 tot 24 uur. Heel het hotel is uitgerust met WiFi. Het overdekt zwembad zorgt voor een moment van ontspanning na het verkennen van de stad. Lift. Parking: € 6.-/24 uur.
Kamers het hotel telt 104 kamers. Ze zijn ruim en voorzien van alle modern comfort. U beschikt over bad of douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, pay-tv, internettoegang, minibar, airconditioning, vast tapijt. Er zijn geen driepersoonskamers beschikbaar. Kamers voor rolstoelgebruikers en niet-rokerskamers op aanvraag. Tweepersoonskamer voor alleengebruik.

Kinderen 1 kind t/m 15 jaar overnacht gratis op de kamer van de ouders (inclusief ontbijt).
Beoordeling Uitmuntend, modern viersterrenhotel - bijzonder gerieflijk, met attente service. Hier zult u graag 'thuis komen' na een wervelend dagje Lissabon.
Prijzen 2008-2009
 
Nakijken beschikbaarheid, actuele prijsberekening en/of online reservering |