|

Transeurope City Trip hotels Portugal - Lissabon
Hotel Principe Real ****

Ligging Hotel Principe Real is gelegen in het historisch centrum van Lissabon op enkele minuten stappen van het oude stadsgedeelte met zijn talloze bezienswaardigheden, gezellige boetiekjes en typische restaurantjes. De Avenida da Liberdade, de meest bekende boulevard van Lissabon, bevindt zich op slechts 500 m.
Metro Rato (gele lijn) of Avenida (blauwe lijn). Bushalte op 500 m.
Faciliteiten een prachtig, stijlvol hotel met unieke sfeer, gerenoveerd in 2006. U wordt vriendelijk ontvangen aan de receptie. U vindt hier ook een bar met een lounge. De zonovergoten ontbijtruimte zorgt voor een ideaal begin van de dag (bediening aan tafel). 24 Uur roomservice. WiFi (draadloos internet) is beschikbaar in de lounge (betalend). 2 Liften (5 verdiepingen). Gratis parking of garage.
Kamers de 18 kamers zijn met bijzondere zorg ingericht, elk met individueel karakter. Frisse kleuren gaan hand in hand met comfortabel meubilair en een mooie badkamer. De kamers zijn uitgerust met bad/douche en wc, haardroger, telefoon, televisie, internettoegang, minibar, kluisje en airconditioning. De meeste kamers (16) hebben een balkon. 4 Niet-rokerskamers en 1 kamer voor rolstoelgebruikers op aanvraag. Suites mits toeslag.
Kinderen kinderbedje gratis. 1 Kind t/m 4 jaar overnacht gratis op de kamer van de ouders (inclusief ontbijt), 1 kind van 5 t/m 11 jaar geniet 50% korting.
Beoordeling Met zijn weergaloos uitzicht over Lissabon is Hotel Principe Real een gegeerd adres in het historisch centrum van de Bairro Alto. De bijzonder fraai gedecoreerde kamers zijn een absolute troef.
Extra
Prijzen 2008-2009
 
Nakijken beschikbaarheid, actuele prijsberekening en/of online reservering |